0 216 368 66 89 info@anjeaguzellik.com
Ultratone Futura Pro

Ultratone Futura Pro Nedir?

Zayıflama yöntemleri her zaman merak edilmiş ve insanlar tarafından araştırılmıştır. Ultratone,  zayıflama cihazları arasında mucizevi etkisini gösteren, kısa sürede mükemmel sonuç vermesiyle dikkatleri üzerine çeken bir cihaz olmaktan öte, gençleşmek isteyenlerin de bir numaralı tercihi. Gıdı sarkması, selülit ve fazla yağlarından kurtulmak isteyen herkese Ultratone rahatlıkla önerilebilir. 
Ultratone, yüz zayıflatma aleti olarak da anılan, genç görünüme sahip olmak isteyen herkesin ilgisini çeken ve oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilen bir zayıflama yöntemi olarak bilinmektedir. Elbette kullanım alanlarının bir sınırı yok. Ultratone, yüzde, vücutta, kol ve bacakta kullanılmakta olup, hiçbir zararı bulunmayan nadir zayıflama cihazları arasında kendisine yer bulur.
Ultratone, içerisinde bulunan iki milyondan fazla çalışma programı sayesinde her insanın ihtiyacına karşılık bir program oluşturabilmektedir. Sinir bilimciler tarafından icat edilen Ultratone, optik bantlarla ultra dalga sinyallerini beyne ulaştırmakta ve arzulanan bölgedeki kas hareketlerini gerçekleştirmektedir. Bu durumda, yarım saatlik bir Ultratone seansı, 900 mekik çekmeye eş değer sayılmaktadır.
Kırışıklık giderme, yaşlanma önleme, cilt sıkılaştırma ve yenileme, tüm vücut kaslarının sıkılaştırılması ve genç bir görünüm elde edilmesi, Ultratone ile gerçekleştirilebilmektedir. Beyne gönderilen sinyaller sayesinde kaslar çalışmakta ve saatler süren spor yapma eylemindeki yorgunluk tamamen ortadan kalkmaktadır. Zayıflama cihazları arasında mucizevi olarak adlandırılan Ultratone ile çok kısa sürede başarıya ulaşmak mümkün. Özellikle yaşa bağlı kırışıklıklar, sarkmalar ya da ciltteki bozulmalar, Ultratone seansları ile tamamen ortadan kalkmaktadır.
Hamilelik sonrası kilo verememe, vücuda şekil verme, bölgesel incelme ve selülit oluşumunu engelleme için siz de Ultratone mucizesinden faydalanabilirsiniz.